تحقیر نظامیان رژیم صهیونیستی به سبک فلسطینی‌ها

مبلغ/ یک فلسطینی بدون اینکه نظامیان صهیونیست متوجه شوند وارد پایگاه آنها در کرانه باختری شد.

به گزارش «مبلغ» به نقل از فارس، رسانه‌های صهیونیستی از یک شکست امنیتی خطرناک در ارتش این رژیم پرده برداشتند.

رادیو رژیم صهیونیستی اعلام کرد، یک جوان فلسطینی علیرغم آماده‌باش نظامیان صهیونیست، موفق شد به مقر موسوم به «مقر یگان کرانه باختری» در «بیت ایل» در رام‌الله وارد شد و مدتی طولانی در آنجا بماند.

بر اساس این گزارش، جوان مذکور پس از بالا رفتن از حصار امنیتی موجود در کرانه باختری، وارد این مقر شد و نظامیان صهیونیست پس از حدود نیم ساعت متوجه حضور او شده‌اند. این جوان فلسطینی که سلاح به همراه نداشته برای انجام تحقیقات تحویل مراجع مربوطه شده است.

اوایل ماه جاری نیز، شبکه عبری‌زبان «کان»  خبر داد که سه جوان فلسطینی  وارد یک پادگان ارتش رژیم صهیونیستی  در نزدیکی رام‌الله شده و پس از دو ساعت از آن خارج شده‌اند.

در این گزارش آمده بود که در تمامی این مدت، نظامیان صهیونیستی در خواب سنگین بودند و هیچ کسی متوجه حضور این سه جوان فلسطینی در پادگان نشده است.

فرماندهان پادگان معتقدند که این سه فلسسطینی با هدف دست‌یابی به سلاح و مهمات وارد پادگان شده بودند.

این اولین بار نیست که جوانان فلسطینی وارد مراکز نظامی صهیونیست‌ها می‌شوند و مهمات و سلاح از آن خارج می‌کنند. در سال‌های گذشته بارها خبرهایی از نفوذ فلسطینی‌ها به پادگان و انبارهای سلاح رژیم تل آویو منتشر شده است. در دی ماه ۱۳۹۹ روزنامه یدیعوت احارانوت از سرقت ۹۳ هزار فشنگ از یک پادگان آموزشی در شمال صحرای نقب به عنوان بزرگترین سرقت مهمات از صهیونیست‌ها خبر داد.

در شهریور ۱۳۹۹ نیز رسانه‌های رژیم صهیونیستی از نفوذ به یک پایگاه نظامی بزرگ در مرز با لبنان و تخلیه مقادیر بسیاری سلاح از این پایگاه خبر دادند. در آن نفوذ، ۲۳ قبضه سلاح نارنجک‌انداز و ۱۵ قبضه تفنگ ام۱۶ از این پایگاه خارج شده است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.