کتاب «می‌خواهم شبیه تو باشم» خاطرات شهید کولیوند رونمایی شد

مبلغ/ کتاب «می‌خواهم شبیه تو باشم» شامل مجموعه خاطرات شهید محمدحسن کولیوند رونمایی شد.

به گزارش «مبلغ» به نقل از فارس، کتاب «می‌خواهم شبیه تو باشم» مجموعه خاطرات شهید محمدحسن کولیوند، نوشته مهسا حسنی رونمایی شد.

این کتاب جلد اول از مجموعه خاطرات شهید کولیوند، جانشین گردان حضرت علی اکبر(ع) از لشکر ۱۰ سیدالشهدا(ع) است که پس از سال‌ها تحقیق، پژوهش و مصاحبه توسط انتشارات دهم، زیر نظر لشکر ۱۰ سیدالشهدا(ع) به چاپ رسیده است.

طراحی روی جلد این کتاب را علیرضا ذاکری، بر اساس روحیات شهید و مفهوم شهادت طراحی و تصویرسازی کرده است.

مراسم رونمایی از این کتاب با حضور سردار ادیبی، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور، سردار تقی‌زاده، رئیس بنیاد تعاون بسیج کشور و فرمانده گروهان حضرت علی اکبر(ع)، و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مسؤولان بنیاد شهید استان البرز، شهرداری و اعضای شورای شهر محمدشهر، امام جمعه محمدشهر، خانواده شهید کولیوند و جمعی از علاقه‌مندان در مجتمع تفریحی دشت بهشت واقع در محمدشهرِ کرج برگزار شد.

جلد اول این کتاب با ۴۸۰ صفحه در قطع رقعی تا زمان مجروحیت و قطع نخاع شدن این شهید بزرگوار را روایت می‌کند و جلد دوم آن دربرگیرنده خاطرات دوران جانبازی او خواهد بود.

محمدحسن کولیوند، جانباز ۷۰ درصد و سومین شهید خانواده پس از ۲۹ سال تحمل رنج و سختی در ۱۴ دی ماه ۱۳۹۳ به دوستان شهیدش پیوست.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.