درآمدزایی میلیاردی از نمایشگاه بین‌المللی حلال مالزی

مبلغ/ مدیر‌عامل شرکت توسعه تجارت خارجی مالزی گفت که انتظار دارد که مجموع فروش شرکت‌های حاضر در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی حلال مالزی به ۱,۹ میلیارد رینگیت (۴۳۱ میلیون دلار) برسد.

به گزارش «مبلغ» به نقل از ایکنا به نقل از The Star، محمد مصطفی عبدالعزیز، مدیر‌عامل شرکت توسعه تجارت خارجی مالزی ضمن بیان این مطلب گفت: هنر و فرهنگ اسلامی جدیدترین و سیزدهمین بخش در نمایشگاه بین‌المللی حلال مالزی(Mihas) است. هدف ما ارائه محصولات شرکت‌های کوچک و متوسط فعال در هنر و صنایع دستی با عناصر اسلامی است.

وی افزود: با شرکت توسعه صنایع دستی مالزی برای ترویج هنرهای اسلامی(محلی) و صنایع دستی به کشورهای خارجی از طریق پلت‌فرمی به نام Mihas Reconnect همکاری می‌کنیم.

پیش‌تر شرکت توسعه تجارت خارجی مالزی در بیانیه‌ای اعلام کرد که نمایشگاه امسال شامل جلساتی است که فرصت‌هایی را برای صادرکنندگان مالزیایی فراهم می‌کند تا در مورد بازار اطلاعات به دست آورده و با خریداران سطح بالا تعامل کنند.

در این بیانیه آمده است: علاوه بر نمایشگاه، ما برنامه‌های تأمین منابع مالی بین‌المللی را برای حدود ۴۰۰ خریدار بین‌المللی سازماندهی خواهیم کرد تا جلسات تجاری به صورت مجازی یا فیزیکی با صادرکنندگان مالزیایی داشته باشند.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی حلال مالزی از ۷ تا ۱۰ سپتامبر(۱۶ تا ۱۹ شهریور) در مرکز تجارت و نمایشگاه بین‌المللی مالزی در کوالالامپور برگزار می‌شود.

نمایشگاه امسال دارای ۱۱۹۶ غرفه در ۱۳ بخش پیشرو و به صورت آنلاین و حضوری خواهد بود. به تمام غرفه‌داران پلتفرم‌های مجازی برای نمایش محصولات خود در پلتفرم دیجیتال این نمایشگاه به مدت سه روز از جمله جلسات کاری با خریداران بالقوه ارائه می‌شود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.