محکومیت حضور سازشکاران در افطاری هرتزوگ

انتقاد شدید مفتی عمان از سازشکاران

مبلغ/ مفتی عمان سفره های افطاری عادی سازان روابط با رژیم اشغالگر را در زمانی که فلسطینیها در حال مبارزه با یورش های رژیم اشغالگر هستند مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش «مبلغ» به نقل از مهر به نقل از عربی ۲۱، احمد بن حمد الخلیلی مفتی عمان سفره های افطار عادی سازان روابط با رژیم اشغالگر را در زمانی که فلسطینیها در حال مبارزه با یورش های رژیم اشغالگر هستند مورد انتقاد قرار داد.

الخلیلی در توییتی نوشت: به جای این که مثل باد با جان و مال خود به یاری فلسطینیها بشتابند و مقدسات اسلامی را از لوث وجود رژیم اشغالگر پاک کنند، به ذلت رو آوردند و به خواری رضایت دادند.

وی افزود: همانقدر که از موضع قهرمانانه برخی نگاهبانان قدس شریف برای حفظ مسجد الأقصی از آلوده شدن به لوث وجود رژیم اشغالگر خوشحال شدیم، از خفتی که امت اسلامی را فراگرفته متعجبیم.

مفتی عمان اعلام کرد: در این ماه مبارک به سفره افطار با دشمن می شتابند تا به بهره بالایی دست یابند، انگار که غنیمتی است که با چیزی جبران نمی شود؛ کاش می دانستم مرض این امت کی شفا پیدا می کند، و کی از بستر مرگ برمی خیزد و امانتی که خدا بر گردنش گذاشته را ادا کرده و از مقدسات و حقوق مستضعفان امتش حمایت می کند؟

گفتنی است که «اسحاق هرتزوگ»، رئیس رژیم اشغالگر در منزل خود با حضور سفیران مصر، اردن، بحرین، امارات، مغرب و چند کشور دیگر سفره افطار برپا کرده بود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.