دسترسی آسان به بازی های ضد اخلاقی در سایه دانلود رایگان

مبلغ/ کفاش یعقوبی گفت: با دسترسی آسان به دانلود بازی های رایانه ای، نظارتی بر محتوای این بازی ها وجود ندارد و نوجوانان به راحتی می‌توانند تحت تاثیر بازی های نامناسب قرار بگیرند.

به گزارش «مبلغ» به نقل از باشگاه خبرنگاران خبرنگاران، محمد کفاش یعقوبی گفت: بنیاد ملی بازی های رایانه ای مسئولیت رصد و پایش محتوای بازی‌های ریانه ای را برعهده دارد به همین دلیل گروه بازی سازی برای طراحی بازی های مناسب کودکان و نوجوانان نیز در این بنیاد فعالیت می‌کند.

به گفته این کارشناس بازی های رایانه ای درگذشته بنیاد ملی بازی های رایانه ای رده بندی سنی را برای محتوای بازی های رایانه ای تدوین کرده بود و بازی های مختلف با مجوز این بنیاد منتشر می شدند. با این حال بازی های نامناسب آسیب های فراوانی را به همراه خود دارند.

این کارشناس بازی های رایانه ای گفت: قابلیت دانلود رایگان  بازی های رایانه ای موجب شده است که دسترسی آسانی به بازی های ضد ارزشی و اخلاقی وجود داشته باشد و همین موضوع معضلات فراوانی را ایجاد کرده است.

او گفت: بازی‌های رایانه ای در دنیا، تحت عنوان ورزش های الکترونیک شناخته می‌شوند که نظارتی به این عنوان بر انواع بازی های رایانه ای وجود دارد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.