رونمایی از نسخه آزمایشی سامانه تبلیغ تخصصی

با تاکیدات مقام معظم رهبری بر فعالیت تخصصی در حوزه تبلیغ و فرهنگ، سامانه تبلیغ تخصصی (رشد) با هدف ارتقاء سطح فعالیت های تبلیغ تخصصی و تسهیل فعالیت های مبلغان تخصصی ایجاد شد.

دکتر اباذر جعفری مدیرکل تبلیغ تخصصی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم رونمایی از نسخه آزمایشی سامانه تبلیغ تخصصی (رشد)، که به صورت مجازی با حضور حجت الاسلام دکتر روستا آزاد معاون فرهنگی و تبلیغی و جمعی از مبلغان و کارشناسان تبلیغ تخصصی برگزار شد خبر داد.

دکتر جعفری اظهار داشت: با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری بر فعالیت تخصصی در حوزه تبلیغ و فرهنگ، سامانه تبلیغ تخصصی (رشد) با هدف ارتقا سطح فعالیت‌های تبلیغ تخصصی و تسهیل فعالیت‌های مبلغان تخصصی ایجاد گردید.

وی افزود: در این سامانه برای هریک از ادارات جذب تبلیغ تخصصی، اعزام تبلیغ تخصصی و اداره نخبگان، میزهای خدمت طراحی شده است که در حال حاضر ۱۱ خدمت غیر حضوری ارائه می‌نمایند. علاوه بر آن مبلغان می‌توانند به صورت مجازی با کارشناسان هر بخش ارتباط داشته باشند و درخواست‌های خود را پیگیری نمایند.

مدیر کل تبلیغ تخصصی خاطر نشان کرد: در شرایط ویژه با محدودیت‌های مرتبط با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا، فعالیت و شروع به کار این سامانه بسیار حائز اهمیت بوده و در ارتباط مبلغان با اداره کل تبلیغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی، تسهیل ایجاد خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به ایجاد شبکه رشد در این سامانه گفت: یکی از عوامل اصلی توفیق در هر کاری بهره‌گیری از ظرفیت جمعی و کار تیمی است و لازمه آن آشنایی با ظرفیت همسو و جلب همکاری آنهاست. در فعالیت فرهنگی و تبلیغی نیز مبلغان با آشنایی و بهره‌گیری از توان فرهنگی یکدیگر، قطعاً توفیقات و نتایج بهتری به دست خواهند آورد.

مدیر کل تبلیغ تخصصی بیان کرد: شبکه رشد با امکان معرفی کارشناسان تخصصی در حوزه‌های مختلف فرهنگی و امکان بیان ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها، دغدغه‌ها و ایده‌های ایشان، گامی در راستای شناساندن این ظرفیت هاست و در کنار آن امکان همفکری و بستر مشارکت در فعالیت‌ها را نیز برای این عزیزان فراهم می‌سازد.

دکتر جعفری در انتها افزود: مبلغان تخصصی دارای پرونده در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، با مراجعه به صفحه https://roshd.balagh.ir/‎ و درج مشخصات کاربری پیامک شده برای ایشان، می‌توانند از این سامانه استفاده نمایند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.