نامه وزیر ارشاد به رئیس سازمان استخدامی در مورد حافظان قرآن + سند

مبلغ / وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه‌ای به رئیس سازمان اداری و استخدامی پیگیر برخی اقدامات و تکالیف محوله به وزارت ارشاد در زمینه حفظ قرآن کریم شده است.

به گزارش «مبلغ»-  محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی روزهای گذشته در نامه‌ای به رئیس سازمان اداری استخدامی کشور خواستار پیگیری برخی امتیازات برای حافظان قرآن کریم شده است.

در این نامه که تاریخ آن به روز ۳۰ آبان‌ماه مربوط می‌شود وزیر ارشاد پیگیر برخی اقدامات و تکالیف محوله به وزارت ارشاد در زمینه حفظ قرآن کریم شده است.

موضوعاتی همچون «پیگیری لحاظ کردن تعداد کارمندان حافظ قرآن هر دستگاه به عنوان شاخص‌های عمومی ارزیابی دستگاه‌ها در جشنواره شهید رجایی»، «پیگیری قرار دادن حفظ قرآن کریم به عنوان یکی از شاخص‌های ارزیابی کارمندان نمونه»، «پیگیری ایجاد شرط حفظ بخشی از قرآن برای تصدی پست‌های مدیریت فرهنگی و قرآنی» و … از جمله موارد مطرح شده در این نامه است.

منبع: ایکنا

مطالب مرتبط
10 نظرات
 1. مسلم حسينی می‌گوید

  حفظ قرآن کریم یک مسئله اعتقادی است اینکه چه کسی باید استخدام شود باید به لحاظ علمی در آن بخش سنجش شود بسیاری از نابسامانی های کشور مربوط به همین تفاوت علمی و عقیدتی باعث مشکلات شده حضرت آقا راهی دیگر برای خوش خدمتی پیدا کن

 2. لاللال می‌گوید

  آقای طبری حافظ

 3. علی می‌گوید

  اینا رسما دیوانه اند

  1. نه نو می‌گوید

   خاک افغانستان برسر مسولانبی سواد ۶ کلاسه احمق

 4. علی می‌گوید

  پیشنهاد می شود حافظان قران در بیمارستان های قم به عنوان پزشک استخدام شوند.

 5. عساکره محسن می‌گوید

  من یک جوان۴۲ساله وپدر۴کودک هستم وصادقانه هرخلافی که فکرش روبکنیدانجام دادم،اما بخدایی که مرگ و زندگی تودست باحکمت خودشه،میخوام بگم که اگر علاوه برتخصص درآن رشته استخدامی،حافظ قرآن بودن اون شخص هم لحاظ وموثرباشه وحتی باعث ارتقاء نامحسوس جایگاه شخص درحال گزینش باشه ؛؛جامعه ای باعلم وادب وایمان،آن هم در سطح جهانی خواهیم داشت.شک نکنیدکه مشکل مادرک صحیح کلام خدا ست وبس….محسن ازیزد؟

  1. علی می‌گوید

   با حفظ کردن راه به جایی نمی برند باید عملگرا باشند . بدبختی ما از متدینین هم همینه که با حفظ کردن قران و احکام و فقه فکر می کنند کارستان کردع اند و در مجلس شورا وارد شده و خراب می کنند

 6. حقگو می‌گوید

  جناب رئیسی. میگویند حرمت امامزاده به متولی آن است. شما متولی جایگاه دولت هستید. کسانی مانند …. تا چه اندازه لیاقت چنین جایگاهی را دارد؟؟؟ اینها یا یک مشت شارلاتان هستند که نان به نرخ روز میخورند و یا یک مشت دیوانه که باید بستری شوند. دم اینها را بگیرید و بیندازید بیرون. حکومت هم اینکار را بکند.

 7. کیوان می‌گوید

  بیشتر فسادی که ما در مملکت شاهد هستیم . مربوط افراد نفوذی هست که خودشون را به جای افراد مذهبی جامیزنن و به هیچ عنوان اعتقادی به اسلام و جمهوری اسلامی ندارن .و هیچکدام هم حافظ قران نمیباشند . پس اگر از افراد معتقد و متخصص استفاده بشود بسیار از این دست مشکلات و اختلاصها حل میشه. بسیار تصمیم درستی هست. باید حتما اجرابشه.

 8. کیان می‌گوید

  اگر دین از سیاست جدا شود به نفع خود دین است .چون سیاست اینقد کثیف هست که هر چیزی که با ان درآمیخته شود کثیف و منفور میشود ،مثل حال و روز اکثر مردم ایران که امروز از دین گریزان و متنفر شده اند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.