مرکز عبادی «خانه خاندان ابراهیمی» افتتاح شد

مبلغ/ خبرگزاری امارات در این باره نوشته است: این مرکز با الهام اصول سند برادری انسانی که پاپ فرانسیس و احمد طیب شیخ الازهر در سال ۲۰۱۹ در ابوظبی امضا کردند، باعث تقویت تلاش های امارات در زمینه همزیستی مسالمت آمیز برای نسل های آینده می شود.

به گزارش «مبلغ» – مقامات امارات متحده عربی روز گذشته مرکزی را افتتاح کردند که حاوی یک مسجد، یک کلیسا و یک کنیسه در کنار همدیگر است.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، این مرکز که نامش «خانه خاندان ابراهیمی»(بیت العائله الإبراهیمیه) است، روز گذشته توسط وزیر کشور و وزیر تسامح و همزیستی امارات در منطقه فرهنگی السعدیات افتتاح شد.

خبرگزاری امارات اعلام کرده است که این مرکز شامل سه مرکز عبادی مسلمانان، مسیحیان و یهودیان است و از اول مارس ۲۰۲۳ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

این کشور همچنین اعلام کرده است که این مرکز بازتابی از  چشم انداز امارات و ارزش های این کشور در خصوص همگرایی انسانی و گفتگوی فرهنگ ها و تنوع زیستی در این کشور است.

خبرگزاری امارات در این باره نوشته است: این مرکز با الهام اصول سند برادری انسانی که پاپ فرانسیس و احمد طیب شیخ الازهر در سال ۲۰۱۹ در ابوظبی امضا کردند، باعث تقویت تلاش های امارات در زمینه همزیستی مسالمت آمیز برای نسل های آینده می شود.

منبع: شفقنا

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.