مقاومت بهترین گزینه برای آزادی فلسطین است

مبلغ/ عضو ارشد حماس به فارس گفت، پاسخ به جنایات رژیم اشغالگر با تفنگ خواهد بود و مقاومت بهترین گزینه برای آزادی تمام فلسطین است.

به گزارش «مبلغ» به نقل از فارس، «اسماعیل رضوان» عضو ارشد جنبش فلسطینی حماس در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در واکنش به عملیات استشهادی هفته جاری در قدس اشغالی که منجر به زخمی شدن ۹ صهیونیست شد، گفت، این عملیات در چارچوب پاسخ طبیعی به جنایات رژیم اشغالگر علیه قدس، مسجدالاقصی و ملت فلسطین انجام شد.

وی افزود: این عملیات قهرمانانه در قدس تأکید کرد که پاسخ به جنایات اشغالگر با مقاومت و دفاع از قدس و مسجدالاقصی با تفنگ و مقاومت است.

رضوان تأکید کرد: مقاومت بهترین گزینه و کوتاه‌ترین مسیر برای آزادی همه فلسطین و پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی است. پیام مقاومت در قدس به عنوان منطقه‌ای با بیشترین تدابیر و پیچیدگی‌های امنیتی، نشان دادن قدرت آن برای وارد کردن ضربات به رژیم صهیونیستی در مکان و زمان دلخواه و نشان دادن سستی امنیت این رژیم است.

این عضو ارشد حماس تصریح کرد: تا زمانی که اشغالگری رژیم صهیونیستی وجود داشته باشد، مقاومت هم ادامه دارد.

رضوان در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا احتمال انجام این عملیات را می‌داده‌اند یا خیر، گفت: رژیم اشغالگر زمانی که جنایتی علیه ملت فلسطین یا مقدسات یا غزه انجام می‌دهد گمان می‌کند قدرت بازدارنگی در مقابل مقاومت ایجاد کرده و پاسخ این جنایات را دریافت نخواهد کرد اما مقاومت همیشه با شرایط سازگاری دارد و به این جنایات پاسخ می‌دهد.

وی تأکید کرد: عملیات قدس، رژیم صهیونیستی را غافلگیر کرد زیرا گمان می‌کرد پس از انجام جنایات علیه قدس و مسجدالاقصی ، کرانه باختری و نوار غزه، حیثیت شکست‌خورده خود را بازپس گرفته اما با کمک خدا، مقاومت به این رژیم ضرباتی وارد کرد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.